Współpraca

WSPÓŁPRACA HURTOWA:

Potrzebujesz większej ilości? Prowadzisz działalność i zainteresowały Cię nasze produkty? Może prowadzisz hurtownię z alkoholami i chcesz wyróżnić swoje produkty na sklepowych półkach i zwiększyć sprzedaż, albo jesteś producentem prezentów i potrzebujesz elementu który podkreśli znaczenie Twojego produktu? A może szukasz produktów które poszerzą Twoją ofertę?

Doskonale trafiłeś!  Zarabiaj na naszych produktach. Wyróżniaj się spośród konkurencji i przyciągaj więcej klientów.

Oferujemy atrakcyjne ceny dla sprzedaży hurtowej. Szczególnie polecamy nasze kokardki na alkohol, których w tym roku sprzedaliśmy tysiące sztuk. Wszyscy nasi Klienci są zadowoleni z jakości wykonania i ceny. Ty też będziesz!

 

OFERTA DROPSIPPING:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych firm czy osób które w początkowym etapie nie chcą zakładać działalności  oferujemy współprace na zasadzie dropshipping. Czyli sprzedajesz produkt, którego nie posiadasz fizycznie.

Jakie są zalety?

- nie musisz mieć kapitału na zakup produktu

- nie musisz pakować produktów

- nie musisz mieć magazynu i ponosić dużych kosztów

- nie musisz zatrudniać pracowników

Bo my zrobimy to za Ciebie. Jedynym zadaniem jakie do Ciebie należy to sprzedać produkt i zarabiać pierwsze pieniądze bez żadnej inwestycji w produkt. A jedyną inwestycją może być marketing.

 

OFERTA HURT I DROPSHIPPING

- udostępniamy zdjęcia produktów naszym klientom

- oferujemy najlepsze ceny na rynku

- sprawdzona, najlepsza jakość, z której Ty i Twój klient będziecie zadowoleni

- szybki czas realizacji zamówień

 

 

Skoro tutaj jesteś, znaczy że zainteresował Cię temat współpracy.

Dlatego nie czekaj, napisz do nas wiadomość już dziś na sklep@floracars.pl bądź zadzwoń 534299761 i dowiedz się wszystkiego co niezbędne.

Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z współpracy.