Kim jesteśmy?

Nasza firma, Flora Cars zajmuje się produkcją dekoracji ślubnych i nie tylko, ale o tym za chwilkę...


Image-HasTech

Krótka historia:

Zacznijmy od Flora Cars tutaj znajdziecie produkty do dekoracji najważniejszego dnia w życiu, jakim jest ślub. W każdą rzecz, która wykonujemy wkładamy cząstkę naszego serca, bo to co robimy, robimy z pasji. A wszystko zaczęło się od kokardek na alkohol, później wprowadziliśmy do naszej oferty dekoracje na samochód i dekoracje do Kościoła oraz na ogrodzenia domów Państwa Młodych. Naszym czołowym produktem są ringi oczepinowe, które zrobiły furorę na rynku ślubnym ponieważ jest to wspaniała zabawa na oczepiny i nowość którą nie każdy zna. Teraz o najbardziej pracochłonnym produkcie z naszej oferty, czyli kokardki. Wykonuje je ręcznie. Kokardki które oferujemy możecie wykorzystać nie tylko jako dekoracja na butelki z alkoholem, ale również jako dekoracja świątecznej choinki czy prezentu.

Skoro już o prezentach mowa to warto wspomnieć o kategorii Lepszy Prezent. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, szukaliśmy najlepszych produktów na prezent na każda okazje ponieważ wiemy jak ciężko wybrać trafny prezent z którego obdarowany będzie naprawdę zadowolony. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie produkty na konkretne okazje, które z pewnością dadzą wiele radości.

Image-HasTech
Image-HasTech

Kolejna kategoria którą dla Was wybraliśmy to Paradise Light czyli rajskie światło. Dlaczego wybraliśmy właśnie taką branżę. Ponieważ uważamy że pamięć o bliskich, którzy odeszli jest bardzo ważna i należy ją uczcić, zapalić rajskie światełko i nie zapominać o wiązance. W ofercie znajdziecie wkłady do zniczy, znicze oraz wiązanki.

Motto naszej firmy:


Jeśli coś robisz, rób to tak jakbyś robił to dla siebie ponieważ wtedy zrobisz to najlepiej jak potrafisz.